Sport

V neratovickém derby SK Roma porazili Lobkovice B 5:2

Druhé jarní kolo 3. třídy proti sobě svedlo dva neratovické fotbalové týmy. Na domovské hřiště SK Roma Neratovice v Tuhani přijel B-tým Lobkovic.
V prvním poločase neratovický romský tým zcela ovládl hru i skóre a do kabin šel s vedením 5:0. V druhém poločase lobkovičtí zlepšili pohyb a dvěma góly upravili skóre na konečných 5:2.
V předzápase na stejném hřišti nastoupili žáci SK Roma proti TJ Sokol Horní Počáply. Po prvním poločase vedli 2:0, ale v druhém poločase Horní Počáply zabraly a podařilo se jim vyrovnat.
V napínavém závěru se pak nakonec SK Roma podařilo zvrátit vítězství na svoji stranu, když skórovali dvě minuty před koncem.
Za SK Roma Neratovice se o branky podělila bratrská dvojice Michal a Dezider Bangovi a Lukáš Grundza.