Sport

Žáci SK Roma těsně vyhráli, muži uhráli bezgólovou remízu

Zatímco fotbaloví žáci SK Roma Neratovice dotáhli svůj sobotní zápas k vítězství 3:2 nad Vysokou, zápase mužů proti Vehlovicím skončil bezbrankovou remízou.
Žáci SK Roma se v zápase na svém domovském hřišti v Tuhani přetahovali s Vysokou o vítězství. Po celý zápas měli převahu, ale hráči Vysoké dvakrát dotáhli pro ně nepříznivé skóre.
V prvním poločase nejprve Jakub Delannoy už v sedmé minutě poslal domácí do vedení. Do konce poločasu však Vysoká vyrovnala a do kabin se šlo za stavu 1:1.
V druhém poločase vedl SK Roma díky gólu Milana Maxy, ale soupeř opět srovnal. Ačkoliv se trápili v koncovce, těsně před koncem utkání proměnil šanci domácích žáků opět Milan Maxa.
Muži SK Roma vstoupili do zápasu s Vehlovicemi tlakem, který proměnili i v několik slibných šancí. Žádná však neskončila v síti.
Ve druhém poločase Vehlovice hru srovnaly a vypracovaly si dvě větší šance.
V samém závěru zápasu rozhodčí neuznal gól Romana Gabča pro údajný ofsajd. Domácí diváci i hráči dávali jasně najevo nespokojenost s tímto velmi sporným rozhodnutím sudího.
Zápas tak skončil remízou 0:0, kterou by možná před zápasem fotbalisté SK Roma brali, ale vzhledem k vývoji zápasu neskrývali své zklamání.

Související články

Back to top button