Dění ve městě

Podmořské fotografie jsou nadále k vidění ve Společenském domě

Na 120 lidí přišlo v pátek 7. června do Společenského domu v Neratovicích na vernisáž výstavy Svět ticha, představující soutěžní práce z mezinárodního festivalu potápěčských filmů, fotografií a dětské výtvarné tvorby PAF v Tachově.
Veřejnost za pořadatele přivítali Aleš Kocourek a Jan Liška z neratovického občanského sdružení Skryté světy. Dále prezident tachovského festivalu Bohumír Kráčmár, který promluvil o historii i současnosti festivalu PAF. Přítomen byl také dlouholetý předseda Svazu potápěčů Oldřich Lukš.
K příjemnému občerstvení hrála ještě příjemnější kapela Tom Zvardon & Friends s česko-nigerijskou zpěvačku Marianou Wesley.
Po té se v Malém sále Společenského domu promítaly soutěžní filmy tachovského festivalu. Už tradičně bude zhruba hodinový výběr soutěžních snímků promítán žákům základních a středních škol z Neratovic a okolí. Vloni jej shlédlo osm set dětí, letos to má být ještě více.
Velmi zajímavá výstava potrvá ve Společenském domě do konce června. K vidění jsou až hypnotizující snímky fauny i flory pod vodní hladinou. Výstava rozhodně stojí za shlédnutí.
 

Související články

Back to top button