Dění ve městě

Neratoviny v mobilu a další změny na našem webu

Čtenáři, kteří sledují Neratoviny od jejich (druhého) spuštění před pouhými 10 dny, si jistě všimli řady změn, které se na webu objevují. Je tomu tak, Neratoviny se teprve rodí. Jaké změny tedy nastaly?

Nejdůležitější změnou je, že se Neratoviny podařilo optimalizovat pro čtení v mobilních telefonech. Zejména pro Neratovičáky, kteří dojíždějí za prací či do školy do Prahy či jiných měst a míst v okolí,  to je jistě příjemná změna. Mohou si Neratoviny pohodlně přečíst ve svém mobilu a zkrátit si tak každodenní cestování.
Dále na webu přibyly prvky, které umožňují čtenářům komunikovat s jinými čtenáři. Kromě kalendáře akcí, o kterém jsme psali ve zvláštním článku, přibylo také diskusní fórum připravené pro Vaše příspěvky i inzeráty.
Důležitým vylepšením je také propojení webu s facebookem, v česku nejrozšířenější sociální sítí. Budeme rádi, když „olajkujete“ (klikete na líbí se mi) naši facebookovou stránku. Budou se Vám pak zobrazovat odkazy na nové články na Neratovinách, které byste jinak možná přehlídli. A pokud se Vám Neratoviny líbí, doporučte „olajkování“ naší facebookové stránky také Vašim přátelům.
Z facebookového účtu lze také naše články komentovat či o nich diskutovat.
Jistě jste si všimli, že některé stránky Neratovin dosud zejí prázdnotou a teprve čekají na obsah. Konkrétně jde o stránky Spolky a občanská sdružení, Užitečné odkazy,  ale také Fotogalerie. Každý čtenář může přispět k obsahu (nejen) těchto stránek zasláním informace či svého nápadu na náš redakční e-mail redakce@neratoviny.cz.
 

Související články

Back to top button