Sport

Neratovice-Byškovice B porazily doma Velký Borek, Lobkovice prohrály v Zárybech

Dva neratovické týmy sehrály v sobotu 16. listopadu zápasy 13. kola fotbalového Okresního přeboru. Hráči FC Lobkovice jeli na hřiště Záryb, zatímco béčko FK Neratovice – Byškovice hostilo doma Velký Borek.

Lobkovické mužstvo na vedoucí tým okresního přeboru Záryby nestačilo. S favoritem už po prvním poločase prohrávalo 2:0. Třetí gól do sítě Lobkovic pak Záryby vstřelily v poločase druhém.
Také soupeř Neratovic – Byškovic B v posledním podzimním kole se pohybuje v horní části tabulky okresního přeboru. Hosté z Velkého Borku si ale na domácí Byškovice nepřišli a po bezbrankovém prvním poločase dostali od domácích dvě branky, které rozhodly o tom, že 3 body za výhru zůstaly na kontě domácích.
FK Neratovice – Byškovice B tak zimní přestávku stráví na druhém místě tabulky, pouhý bod za vedoucími Záryby. FC Lobkovice B zůstávají na 10. příčce.