Sport

Lobkovice i SK Roma zvítězily, Start Mlékojedy nestačil na Pšovku

Áčko FC Lobkovice porazilo v sobotu 9. listopadu v domácím utkání Libiš B až na pokutové kopy, když zápas v normální hrací době skončil 0:0. V tabulce Okresního přeboru jsou Lobkovice na 10. místě.
V neděli 10. listopadu si pak ve Skupině A 3. třídy poradil lobkovický B-tým doma se soupeřem ze Všetat 3:2. Vítězství na svou stranu získal až v druhém poločase, když na přestávku do kabin odcházeli fotbalisté obou družstev smírně 1:1.
Nedařilo se naopak Startu Mlékojedy, který si ve stejné soutěži přivezl prohru 2:0 z Mělníka od místní Pšovky B.
V tabulce tak Mlékojedy klesly na 5. místo, Lobkovice B jsou desáté.
Fotbalisté SK Roma Neratovice rozhodli o své výhře v Nebuželech už v prvním poločase. V tom druhém pak jen přidali jeden gól, kterým zpečetili skóre na konečných 5:2.
Neratovický romský tým, který vloni také kvůli zbytečným kontumačním prohrám sestoupil do 4. třídy, je na druhém místě tabulky a na postup zpět do vyšší soutěže má zatím ztrátu 4 bodů.