Dění ve městě

Sox in the Box a Twisted Rod zahrají k ro(c)ku jedna v sobotu na Koupáku

Ro(c)k jedna je nazván společný koncert mladé kostelecké rockové kapely Sox in the Box a pražské rockabilly-rock’n’rollové partičky Twisted Rod. Ten se uskuteční v sobotu 21. prosince od 20:00 v hospodě Koupák.
Už když před rokem uspořádali Sox in the Box své vystoupení k údajnému konci světa údajně prorokovaného májským kalendářem, dalo se tušit, že až se rok s rokem sejde, bude vystoupení této hudební formace za rok novu na pořadu dne.
Sox in the Box jsou v Neratovicích a okolí už dobře známým jménem. Jejich hudbě inspirované jak klasickým, tak alternativním rockem minulých dekád, dodává šťávu rockově sebevědomé pódiové vystupování.
Jejich místní fanouškovská základna se s každým koncertem Sox in the Box v Neratovicích rozrůstá. Mimo jiné se staly také jednou z hlavních hvězd festivalu Letní společní koupel, který se v srpnu konal v neratovickém letním kině.
Ke společnému vystoupení si tentokrát pozvali pražskou kapelu Twisted Rock, která naplní ušní boltce návštěvníků koncertu klasickým zvukem rockabilly a rock’n’rollu.
Vstupné 80 Kč pak nelze nazvat jinak než „masakr cen“.


rock jedna

Související články

Back to top button