Dění ve městě

Letní společná koupel: Sox In The Box „smrdí“ duchem mládí

Festival Letní společná koupel nám už neomylně klepe na dveře. Již zítra v 17:00 se otevřou brány neratovického letního kina a začne dlouho očekávaný rockový mejdan. Stylová rozlučka s letošním krásným létem.
Poslední zde vystupující kapelou, kterou nám ještě zbývá představit, jsou místní borci Sox In The Box. Tato mladá kapela se základnou v Kostelci nad Labem je zároveň spolupořadatelem celého festivalu. Proto i jim bouřlivým potleskem nezapomeňte poděkovat za uskutečnění zítřejší rockové slávy.
Sox In The Box fungují relativně krátkou dobu, ale na mnoha uskutečněných koncertech dokázali svou, dnes již celkem početnou, fanouškovskou základnu přesvědčit o tom, že přes svůj mladý věk nejsou žádnými zelenáči, ba naopak velice vyhranými profesionály.
Sami svou hudbu označují za alternativ hard rock. V jejich muzice se mísí vlivy rockové klasiky, psychedelického rocku 60. a 70. let s devadesátkovým alternativním rockem.
Prosluněný drogový večírek z Venice Beach ve stylu The Doors, dřevní riffy otců zakladatelů Black Sabbath, pouštní stoner rocková scéna i seatleský grunge, to vše můžete v tvorbě Soxíků zaslechnout.
Svou, doufejme, že pouze dočasnou, stylovou neoriginalitu Mikiy, Mejra, Ondra, Zejmi a Simon, tito archetypální rockeři, dohánějí entuziasmem a koncertní energií.
Hudba SITB je sexy a má koule.
 

Sox in the Box na bandzone

Související články

Back to top button