Dění ve městě

Prodávat a nakupovat na Bleším trhu můžete v sobotu 7. září

Na sobotu 7. září od 14:00 do 18:00 připravilo občanské sdružení Rotunda do Mlékojed Bleší trh s muzikou a občerstvením.
Mlékojedský Blešák se bude konat na tradičním místě řady akcí v této neratovické čtvrti, totiž na place v ulici K Přívozu.
Jak uvádějí organizátoři: „Bleší trh je místem, kde může každý z nás prodat to, co už nepotřebuje, ale někomu jinému by se to třeba ještě hodilo. Je otevřen i drobným výrobcům. Je místem, kam se dá zajít, když potřebujete něco, co nemusí úplně zářit novotou, ale udělá radost svým příběhem a historií. Na bleším trhu ožívá svět půd, sklepů, pozapomenutých kamrlíků a živé tvořivosti.“
A dodávají: „Samozřejmě na něm potkáte i spoustu milých lidí…“
Prodejní místo si může zarezervovat každý za symbolický poplatek 10 Kč. Kontaktní osobou pro zájemce o prodej je ing. Michaela Landová – tel. 605 923 051; e-mail: mischa33@seznam.cz.
Kromě rozličného zboží prodejců zde budou své vlastnoruční výrobky prodávat děti. Návštěvníci se mohou těšit nejen na umělce a řemeslníky zblízka i zdaleka, ale také na občerstvení v podání Dámského klubu Bre-berušky, včetně jejich vyhlášenýh koláčů a dalších laskomin.
blešák

Související články

Back to top button