Dění ve městě

O jaké ceny se bude soutěžit v zítřejším hospodském kvízu?

Předvánoční hospodský kvíz se bude konat již zítra, ve čtvrtek 21. listopadu, a tak je nejvyšší čas si představit ceny, které jsou připraveny pro tři nejúspěšnější týmy. Připomínáme, že kvíz se bude konat od 20:00 v hospodě Koupák v Neratovicích.

Už z názvu Předvánoční hospodský kvíz lze vydedukovat, že některé ceny budou vánoční. A skutečně vítězný tým získá vánoční stromek v květináči a týmy na druhém a třetím místě pak poukaz na dva vánoční stromky, které si budou moci vyzvednout například 1. prosince na neratovickém jarmarku u stánku Michaely Landové nebo pak přímo u ní v Mlékojedech.
A jelikož věříme, že soutěžící v naší soutěži jsou také milovníky přírody, obdrží od květinářství Michaely Landové také krmení, které budou moci zavěsit na strom pro ptáky trpící v zimě hladem.
Soutěžní týmy, které se umístí na stupních vítězů, se mohou také těšit na slevu na koncert jednoho z nejlepších českých zpěváků Dana Bárty s jeho kapelou Illustratosphere, který se uskuteční 3. prosince v Neratovicích ve Společenském domě, který tuto cenu do soutěže věnoval.
Vítězný tým se také může těšit na mandlový likér od Hustopečské mandlárny.
Dárky od pivovaru Holba, převážně tekutého charakteru, neminou žádný z týmů na prvních třech místech.
Připomínáme, že do hospodského kvízu se můžete přihlásit e-mailem na adresu kviz@neratoviny.cz. Týmy mají mít 2-4 členy a startovné pro tým je 100 Kč. Přihlásit se je možné také na místě, ale je třeba přijít s předstihem, abychom všem týmům stačili zajistit místo u některého ze stolů.
Více o hospodském kvízu se dočtete v článcích zde.
Předvánoční hospodský kvíz
 
 

Související články

Back to top button