Dění ve městě

Dětský den Neratovice ve znamení zážitků

Malá skupina nadšenců z občanského sdružení Aktivita Neratovice spolu se sdruženími Javajka, Armatus, RC Myšák, RC Nebozez, SK Roma Neratovice a Rotunda ku příležitosti Mezinárodního dne dětí nachystala Dětský den.
Ten se bude konat také díky sponzorům, kterými jsou firmy Auto Kořánek, Zámečnictví Mareš, Cayman Pharma, Květinový servis Floresta, Pizzerie Piazza, Profoto Vosáhlo a Koupák Crazy Pub.
Pro děti jsme se snažili připravit hlavně hezký společný zážitek s ostatními dětmi i s rodiči. Máme za to, že to je cennější, než zahrnovat děti věcmi.
Přesto děti dostanou drobné ceny za splnění alespoň deseti z celkem čtrnácti úkolů, které na ně čekají.
První kroky dětí a jejich doprovodu by tedy měly zamířit k infostánku, kde obdrží kartičku, na kterou budou získávat razítka na jednotlivých stanovištích.
Při získání alespoň 10 razítek si pak děti přijdou vybrat již výše zmíněné symbolické ceny. Ale také zařadit svou kartičku do slosování o několik cen větších.
Kromě toho si děti z Dětského dne odnesou to, co si samy vyrobí v dílničce rodinného centra Nebozez, kterážto budou jedním ze stanovišť.
Ani dospělý doprovod se snad nebude nudit. Některé úkoly budou zapojení dospělého doprovodu přímo vyžadovat, i když těch nebude mnoho.
Nicméně u každého stanoviště čeká dospělého průvodce jedna kvízová otázka. Na tu odpoví na kartičku, kterou odevzdá vyplněnou kde jinde než na Infostánku.
Také tyto kartičky se budou losovat o dvě ceny vysloveně pro dospělé, láhve vlašského ryzlink.
Těšíme se na vás a věříme, že vytvoříte na akci příjemnou atmosféru.
DD2014

Související články

Back to top button