Dění ve městě

Neratovický letňák v první půlce srpna nabízí akční sci-fi i romantické komedie

Americký akční sci-fi film Bitevní loď z roku 2012 nabídne návštěvníkům neratovického letního kina v pondělí 5. srpna od 21:15 souboj s mimozemskou invazí.
Další sci-fi akční thriller tentokráte francouzské výroby nabídne hned následující večer v letním kině filmem Útěk z MS-1. Bývalý špičkový vládní agent Snow se v něm snaží zachránit prezidentovu dceru ze spárů vzbouřených těžkých zločinců.
Oba tyto akčňáky se na československé filmové databázi těší hodnocení 62 %.
Americké mysteriózní drama Dream House uvede letní kino ve středu 7. srpna s Danielem Craigem a Rachel Weisz v hlavních rolích. Rodina úspěšného vydavatele ve svém novém domě v Nové Anglii rozplétá záhadu násilné smrti bývalých majitelů.
Britská romantická komedie Dávám tomu rok, která bude v letním kině ke zhlédnutí ve čtvrtek 8. srpna, pojednává o závěru prvního roku mladého manželství, jemuž nikdo z přátel a rodin manželů nevěří.
Americká fantasy komedie Méďa se bude v letním kině promítat v pondělí 12. srpna. Hlavní hrdina v podání Marka Wahlberga dostane od své přítelkyně (Mila Kunis) ultimátum – má si vybrat mezi ní a jeho mluvícím plyšovým medvědem. Film má na filmové databázi vysoké hodnocení 73%, nejvyšší z filmů promítaných v první polovině srpna v letním kině v Neratovicích.
Ve středu 14. srpna letňák nabídne divákům česká romantickou komedii režiséra Jana Hřebejka Svatá čtveřice podle scénáře Michala Viewegha. Hned druhý den bude letní kino promítat další českou komedii. Půjde o snímek režiséra Dušana Kleina pod názvem Rodinka.
Vstupné na všechny filmy je 80 Kč a začátky představení jsou od 21:15.

Související články

Back to top button