Dění ve městě

Velikonoční punk-rock se valí na Koupák (tisková zpráva)

Nálada se v sobotu 30. března v nově zrekonstruovaném sále neratovické restaurace Koupák bude nést ve znamení veselého punk-rocku. Do Neratovic zavítá oblíbený orchestr Tři sestry BANDITOS, při jehož koncertech pravidelně praskají švy zdejšího hudebního klubu. Jako předkapela se představí mladá tříčlenná punková partička DESORT s přímočarou hudbou, která nutí těla návštěvníků rozpohybovat v divokém pogu a společně zpívat chytlavé refrény.
Tři sestry BANDITOS staví stůj repertoár na nápaditých remixech třísestrovských skladeb, ve kterých je řízný punk-rock prokládán dechovkou a panáky peprmintového likéru. Velkolepé koncerty tohoto „souboru kreténů“ nejsou pouhým polaskáním uší fanánkovskými superšlágry, ale i estrádním programem s mexickými tanečnicemi, soutěžemi a fantastickým výkonem harmonikového dua.
Kapela DESORT z Neratovic a okolí hraje od roku 2009 ve složení Štěpán Konopásek (kytara), Pancho Dirk (baskytara) a Honza Rozporka (bicí). Mladí rebelové své zásadní skladby nahráli na CD „Chyba v Matrixu“ u vydavatelství Cecek Records a s ním úspěšně objíždí kluby a festivaly po celé republice.
Vstupné: 100 Kč. Začátek ve 20:00 hodin.
Facebooková pozvánka: www.facebook.com/events/236292686507562
———–
Tři sestry BANDITOS, www.trisestrybanditos.cz, www.facebook.com/TriSestryBANDITOS
DESORT Neratovice, www.desort.org, www.facebook.com/pages/DESORT/387164584781
Restaurace „Koupák“, www.facebook.com/pages/Koup%C3%A1k-Neratovice/151030472251

Související články

Back to top button