Dění ve městě

Neratovický Dětský den pro děti a trochu i pro dospělé

V sobotu 31. května bude v Neratovicích konat dětský den ve Smetanových sadech u Městského kina. Bude probíhat ve dvou časových blocích – od 10:00 do 13:00 a pak odpoledne od 14:30 do 17:30.
Pro děti je připraven zajímavý program, ale také až 14 soutěží.
V programu naleznete čtyři loutková divadelní představení, dvě vystoupení skupiny historického šermu, bubenický kruh, orientální tanec i dětskou diskotéku.
V dopoledním i odpoledním programu bude závod dětí na odstrkovadlech.
Vedle toho bude na místě až 14 stanovišť s různými úkoly, za jejichž absolvování budou děti dostávat razítka na kartičku. Za vyplněnou kartičku budou děti odměněny. O dárky pak proběhne losování.
Organizátoři ovšem mysleli nejen na malé děti, ale také na teenagery a dokonce dospělé.
Nejenže k úkolům na některých stanovištích budou malé děti potřebovat zapojení dospělé či dospívající osoby, ale budou pro ně připraveny kvízové otázky a opět se bude losovat o ceny.
Ještě než akce vypukne, zveřejní Neratoviny podrobnosti o jednotlivých součástech programu dětského dne.
Akci iniciovalo občanské sdružení Aktivita Neratovice a spojilo se s dalšími občanskými sdruženími z Neratovic.
Na akci se tedy podílí také občanská sdružení Rotunda, Javajky, Armatus, rodinná centra Myšák a Nebozez, SK Roma Neratovice a motorkářský klub Full of Energy.
Organizátoři také děkují sponzorům, kteří svými příspěvky umožnili konání dětského dne, tedy firmám Auto Kořánek, Zámečnictví Mareš, Cayman Pharma, Květinový servis Floresta, Pizzerie Piazza, Profoto Vosáhlo a Koupák Crazy Pub.
DD2014

Související články

Back to top button