Dění ve městě

Aktuální dopravní informace pro Neratovičáky

Přímo v Neratovicích byl zákaz vstupu a vjezdu rozšířen na ulice Štěpná, Na Závěrce a Tyršova kvůli havárii kanalizace, odkud se voda rozlila do těchto ulic. Městem najatá bezpečnostní agentura hlídkuje a brání vstupu všem kromě rezidentů. Na místě zasahují hasiči.
Labe ve starých Neratovicích sahá k okraji spodní ulice v Kostomlatského sadech. Jedná se o ulici, kde je restaurace River. Hladina Labe zde víceméně stagnuje.
Štěpánský most je v tuto chvíli stále ještě průjezdný. Situace se ale může změnit každou chvíli vzhledem k tomu, že silnice už je zaplavena zhruba 5 cm vody. Krizový štáb se snaží udržet Štěpánský most, který je jedinou spojnicí mezi Neratovicemi a Mělníkem, co nejdéle průjezdný.
České dráhy oznámily, že k omezení vlakové dopravy do Prahy, ani do Všetat nedojde. Vlaky však nabírají 20-30 minutová zpoždění vlivem horšící se situace na trati Mělník-Ústí nad Labem.
V Praze byla o 24 hodin prodloužena uzavírka Mostu Barikádníků. Projíždět zde smí pouze hromadná doprava, včetně autobusů z Neratovic.
V úseku železniční trati Mělník – Štětí byla zavedena náhradní autobusová doprava. Vlaky ale nebudou navazovat na náhradní autobusovou dopravu.

Související články

Back to top button