Dění ve městě

Na Drakiádu u MILUJI jsou děti zvány na 12. října

Občanské sdružení Aktivita Neratovice připravila na sobotu 12. října (nejen) pro děti tradiční podzimní akci – Drakiádu. Bude se konat od 14:00 na poutním místě Miluji v Neratovicích.

Na místě bude nejen pouštění draků, ale také dračí dílna. V ní si děti budou moci vlastnoručně vyrobit svého draka. Takže i když nebude foukat vítr, přijdou si děti na své.
Drakiáda bude událostí tak trochu i soutěžní. A závodit se bude ve dvou kategoriích – o nejhezčího vlastnoručně vyrobeného draka a samozřejmě o nejlepšího „pilota“ draka.
V každé z těchto dvou kategorií vybere vskutku odborná porota tři vítěze.  Ti pak získají zajímavé ceny – svojí vlastní karikaturu, kterou pro děti zhotoví kreslíř Vladimír Dvořák (Vladcomix), kupón do nedaleké restaurace Mexikáno, pexeso Neratovic od občanského sdružení Aktivita Neratovice a možná ještě něco.
Cenami či finančním příspěvkem na materiál a plakáty podpořila akci také neratovická ČSSD, obchod s s potřebami pro sportovní rybolov A-rybářství a firma NG-IT poskytující služby v oblasti informačních technologií.
DRAKIÁDA JAKO FACEBOOKOVÁ UDÁLOST
drakiada2013t

Související články

Back to top button