Dění ve městě

Dětský den Neratovice: soutěžily více než tři stovky dětí

Dětský den Neratovice v sobotu 31. května pořádalo občanské sdružení Aktivita Neratovice spolu s občanskými sdruženími Javajka, Armatus, Nebozez, Myšák, MC Full of Energy, SK Roma Neratovice, Rotunda.
Přes hektické přípravy a nutnost improvizace na místě se dětský den opravdu vydařil. Přispělo k tomu rozhodně i počasí, které se po několika dnech konečně umoudřilo.
Do soutěží v rámci sbírání razítek na kartičku se zúčastnilo 313 dětí. Další děti se zapojily do závodů odrážedel a koloběžek, jiné se přišly podívat na loutkové divadlo, šermíře či si zabubnovat nebo si něco vyrobit v tvůrčích dílnách.
Když byla zrovna přestávka, odběhly děti, které nešly obědvat, na vedlejší akci místních sociálních demokratů, kde právě hasiči stříkaly barevnou pěnu.
V půl třetí pokračoval odpolední blok Dětského dne a ještě v půl šesté, kdy akce končila, zde stále bylo dost dětí i dospělých.
Celkem mohlo na dětský den přijít klidně přes 700 lidí, čemuž napovídají i čísla z výčepu.
Také ohlasy, které se k organizátorům dostaly, značí, že se akce povedla, a tak jsou už úvahy o jejím opakování v roce příštím.
Zajistit akci po finanční stránce pomohli následující sponzoři:
Auto Kořánek
Zámečnictví Mareš
Cayman Pharma
Květinový servis Floresta
Pizzerie Piazza
Profoto Vosáhlo
Koupák Crazy Pub
a účastníci Benefičního hospodského kvízu.

Související články

Back to top button