Dění ve městě

Aprílový hospodský kvíz už za dva týdny

Další ze série hospodských kvízů připravilo občanské sdružení Aktivita Neratovice na čtvrtek 3. dubna od 20:00 do hospůdky Koupák. Do kvízu tedy zbývají už jen dva týdny.
V čím dál tím populárnější znalostní soutěži se proti sobě utkávají dvou- až čtyřčlenné týmy ve znalostech z velmi různých oborů o ceny, které většinou věnují místní sponzoři.
Těmi už tradičně budou dovozce moselských vín firma OHMS a pivovar Holba, který dodává pivo hospůdce Koupák.
Podruhé kvíz bude sponzorovat Profoto Vosáhlo, které stejně jako posledně poskytne řadu cen souvisejících se vším fotografickým.
Úplně nového sponzora uvítají hlavně ženy, případně muži, kteří rádi obdarovávají ženy či děti. Bude jím totiž nedávno nově otevřený obchod Neramóda.
Vzhledem k tomu, že počet soutěžních týmů neustále roste a pomalu se blíží kapacitě hospody, žádají organizátoři jednotlivé týmy, aby se pokud možno přihlásili v předstihu. Umožní to připravit prostory tak, aby se všichni soutěžící vešli.
Přihlásit se lze na e-mail kviz@neratoviny.cz. Do e-mailu napište: 1) název týmu; 2) seznam členů týmu. Vstupné za tým je 100 Kč, které můžete poukázat sdružení Aktivita Neratovice na jeho otevřený účet (č.ú. 2600510820/2010) nebo zaplatit na místě.
Tématické okruhy otázek zveřejníme jako obvykle přibližně týden před konáním kvízu zde na Neratovinách.
Na četné reakce našich čtenáři, kteří se obávají účastnit kvízu, (cituji) aby „nebyli za blbce“, máme jednoduchou odpověď, že to není žádný problém, neboť se to pravidelně stává všem, včetně organizátorů kvízu. Tedy není se čeho bát.
Chcete-li se kvízu zúčastnit a nemáte kompletní tým, napište také přihlášku a pomůžeme vám tým vytvořit.
Hospodský kvíz na facebooku
Svůj facebookový profil můžete také obohatit o banner KRÁL KVÍZŮ nebo KRÁLOVNA KVÍZŮ, a tím trochu vyhecovat své případné soupeře.
Hospodský quiz_2014-02

Související články

Back to top button