Sport

Fotbalistům FK Neratovice Byškovice se na domácí půdě dařilo

Tento víkend zaznamenala družstva FK Neratovice Byškovice čtyři výhry a dvě prohry. Dařilo se áčku béčku i chlapcům do 13 a do 15 let. Prohru naopak zaznamenaly družstva do 17 a do 19 let, která svá mistrovská utkání hrála na hřišti soupeře z Kunic.
V sobotu 9. listopadu nejprve tým U13 porazil v domácím utkání Lysou nad Labem 6:3, po poločase 4:2, aby tým U15 napodobil své mladší klubové kolegy a stejného soupeře porazil 2:1, po poločase 1:0.
Méně se tentýž den dařilo týmům dorostenců, které oba hrály na hřišti Kunic. Tým U17 prohrál 5:0, zatímco tým do 19 let věku „pouze“ 4:1, ačkoliv měl po prvním poločase jen jednogólovou ztrátu na svého soupeře.
B-tým v sobotu zvítězil na hřišti Chvatěrub 3:1, když tento výsledek vznikl již během prvního poločasu.
Po 12 odehraných kolech je tak v tabulce Okresního přeboru o jediný bod na druhém místě za vedoucím Sokolem Záryby.
V neděli 10. listopadu A-tým přivítal na neratovickém stadionu soupeře z chvostu tabulky Divize B, hráče z Chomutova. Ty porazil nejtěsnějším rozdílem jedné branky 1:0.
S 24 body je tak po 14. kolech na 4. místě tabulky Divize B.
Devatenáctiletí jsou v Krajském přeboru staršího dorostu na třetím místě, sedmnáctiletí v téže soutěži mladšího dorostu na příčce sedmé.