Dění ve městě

Středa 11. září: Podzimní hospodský kvíz

Už druhý hospodský kvíz se bude konat ve středu 11. září od 20:00 v hospůdce Koupák v Neratovicích. Přihlásit se mohou družstva o dvou až čtyřech soutěžících.

Ceny do soutěže, které obdrží první tři týmy, věnovaly firmy OHMS, Allivictus, Cidetex a pivovar Bernard. Startovné je 100 Kč za jeden tým. Vyplněnou přihlášku nám můžete zaslat e-mailem nebo donést v papírové podobě do hospůdky Koupák.

Připraveno je opět 24 otázek z osmi různorodých tématických okruhů, které zveřejníme krátce před konáním kvízu.

Vítěz minulého kvízu, tým s neskromným názvem CML (Centrální mozek lidstva), již šíří po Neratovicích zvěsti o své neporazitelnosti. Tématické okruhy otázek ale budou tentokrát úplně jiné než posledně, a tak mají všechna družstva stejné šance. Už první kvíz ukázal, že klíčem k úspěchu je pestré složení týmu.

Kvíz probíhá tak, že týmy na začátku obdrží formulář, kam budou postupně vyplňovat odpovědi na otázky, které budou moderátoři kvízu jednu po druhé klást. Po té se formuláře vyberou a nastane postupné odhalování správných odpovědí. Za každou správnou odpověď získá družstvo jeden bod. Správné odpovědi na některé  obzvláště záludné otázky budou ohodnoceny dvěma body, což je také maximální bodové ohodnocení jedné odpovědi.

Pak přijde na řadu zveřejnění konečného pořadí a předání cen týmům na (pomyslných) stupních vítězů.

Akci pořádá občanské sdružení Aktivita Neratovice.

Přihlášky jsou ke stažení zde

Podzimní hospodský kvíz jako facebooková událost zde

Budete-li soutěžit nebo prostě pokud nám chcete pomoci kvíz propagovat, můžete si jako svoji úvodní fotku na facebooku přidat obrázek král kvízů nebo královna kvízů.

Plakát kvízu ke stažení ve formátu pdf a png.

HQ_Poster_RGB_small

Související články

Back to top button