Dění ve městě

Soutěž o vstupenky na koncert Sto zvířat 17. listopadu

Ku příležitosti výročí 17. listopadu, který se vícekrát zapsal (nejen) do českých dějin, pořádá Společenský dům s podporou města Neratovice koncert vynikající kapely Sto zvířat. Neratoviny připravily soutěž o pět vstupenek na tento koncert.

Ač kapela Sto zvířat brázdí česká pódia již od roku 1990, její záhy získaná popularita jí vydržela dodnes. Její hudba v původně jamajském stylu ska s pestrou dechovou sekcí působí svěže bez ohledu na měnící se hudební trendy.
Když pak na přelomu tisíciletí si našla k žánru ska cestu nová generace mladých lidí, Sto zvířat už měli za sebou desetiletou pódiovou praxi, a tak dokáží svými písněmi oslovovat všechny věkové kategorie.
V neděli 17. listopadu 2013 vystoupí v rámci své Nekrosongy tour také v Neratovicích ve velkém sále Společenského domu, a to pro koncerty populární hudby nezvykle už od 18:00.
Vstupenky lze pořídit v předprodeji za 160 Kč a v den koncertu za 210 Kč.
Ale pět z vás, čtenářů Neratovin, získá vstupenku úplně zdarma.
Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, a správnou odpověď poslat nám odpověď na emailovou adresu soutez@neratoviny.cz.
Soutěžní otázka:
17. listopadu je Mezinárodní den studentstva. V tento den se v roce 1973 v Řecku odehrál brutální zásah ozbrojených sil vojenské junty Georgiose Papadopoulose proti studentům. Mezinárodní den studentstva se ale slavil už dříve jako upomínka na jiný brutální zásah totalitního režimu proti studentům. Ve které zemi došlo k brutálnímu útoku ozbrojených sil proti studentům, na jehož počest se slaví Mezinárodní den studentstva?
Do e-mailu uveďte nejen správnou odpověď, ale také své celé jméno.
13. listopadu vylosujeme z došlých správných odpovědí 5 výherců, kteří tak získají vstup na koncert Sto zvířat zdarma.
 

Související články

Back to top button