Dění ve městě

Slavnostní otevření Rákosníčkova hřiště proběhne v Lobkovicích už 5. května

V neděli 5. května dopoledne proběhne slavnostní přestřižení pásky k Rákosníčkovu dětskému hřišti v Lobkoviích. Po zahájení v 10:00 hodin bude od 11:00 následovat zábavný program pro děti s Michalem Nesvadbou.
V období od 1. do 28. února 2013 probíhala hlasovací soutěž řetězce prodejen LIDL o dětské hřiště. Její účastníci zasílali pomocí sms zpráv nebo e-mailem své hlasy pro vybranou prodejnu LIDL v jejich městě.
Města byla rozdělena do kategorií dle počtu jejich obyvatel a v každé kategorii pak určitý počet měst s nejvyšším počtem hlasů zaslaných pro jejich prodejnu získal od společnosti LIDL dětské hřiště.
V Neratovicích je prodejna LIDL umístěna v Lobkovicích na ulici Kostelecká. Rodiče lobkovických dětí již dlouho volali po novém a především bezpečném dětském hřišti, a tak se rozhodli ve spolupráci s občanským sdružením Lobkovice uspořádat velkou propagační akci a pokusit se vyhrát Rákosníčkovo hřiště. Akce se povedla a Lobkovice budou mít konečně hřiště pro děti.
Rodiče lobkovických dětí a o.s. Lobkovice tímto srdečně děkují všem, kteří hlasovali a ještě více těm, kteří si také vzali propagační akci za své a pomohli shánět další a další hlasy.
Pozemek, na kterém bude dětské hřiště stát, těsně sousedí s fotbalovým hřištěm. Lobkovičtí jej již svépomocí vyčistili od náletových dřevin a opatřili zcela novým plotem. Společnost LIDL si tedy v pondělí 15. dubna převzala ideální pozemek připravený k okamžité stavbě. Také díky tomu bude Rákosníčkovo hřiště v Lobkovicích otevřeno již 5. května 2013.
Na slavnostní přestřižení pásky a zábavný program s Michalem Nesvadbou mohou všichni vzít své ratolesti se společně pobavit a vyzkoušet nové hřiště, které bude zcela určitě sloužit dětem z celých Neratovic. Vždyť Lobkovice jsou oblíbeným cílem odpoledních a víkendových procházek všech neratovičáků.

Související články

Back to top button