Dění ve městě

Dětský den se bude konat za (téměř) každého počasí

Zítřejší dopolední den dětí v Neratovicích se konat bude, přestože rozmary počasí přiměly řadu organizátorů tradičních oslav dne dětí své akce odložit.
„Doufáme, že počasí k nám bude tentokrát milosrdné,“ svěřili se organizátoři Dětského dne v retro stylu, která začíná v 9:30 v Kostomlatského sadech u hasičské zbrojnice, „ale počítáme i s deštěm.“
Pro děti je připraveno několik úkolů, které znají jejich rodiče ze svého dětství, proto retro styl. A po splnění oněch disciplín děti dostanou dárkový balíček. V něm děti najdou dobrý buřt z Kosteleckých uzenin, který si rovnou na místě budou moci opéct, kupon na slevu na zmrzlinu a ledovou tříšť v Cukrárně u Parku a další drobnosti a sladkosti.
Neratovičtí dobrovolní hasiči předvedou dětem svoji techniku, nejen hasičské vozy, ale i člun, a možná dětem půjčí i hasičskou hadici.
Celou akci zakončí loutkové divadlo Javajky, které sehraje dětem tři pohádky – Rozverný Kašpárek uvede příběhy Zajíčkova chaloupka, Proč drak nechtěl princeznu a O malém koťátku.
Konec programu je plánovaný na půl jednou. Akci pořádá místní organizace sociální demokracie.
 
detsky_den_nahled

Související články

Back to top button