Dění ve městě

Na co jít v dubnu do Společenského domu?

V programu Společenského domu najdeme hned dvě výstavy, několik zajímavých koncertů různých žánrů, amatérské divadelní představení i tři divadelní pořady pro děti.
První výstava nese název Připraví se pan Postránecký… a k vidění budou divadelní program a fotografie mapující divadelní činnost herce Václava Postráneckého, který letos oslaví sedmdesátiny.
Druhá výstava pod názvem Jan Levora – jako sen představí fotografie tohoto právníka a překladatele z japonštiny. Obě výstavy budou zahájeny společnou vernisáží 4. dubna od 18.00 hodin a trvat bude do 29. dubna.
Z koncertů nepochybně zaujme vystoupení rockové legendy Abraxas v úterý 9. dubna od 20 hodin v Jazz klubu. Na stejném pódiu se v sobotu 13. dubna představí také pokračovatelka rodinné tradice, písničkářka Lucie Redlová.
Ve čtvrtek 25. dubna od 20:00 pak Jazzový klub SD si můžete přijít poslechnout místní bluesrockový objev této sezóny v podobě kvarteta Voras Band.
Ve středu 24. dubna od 19 hodin se bude konat charitativní pořad Vladimíra Hrona Abeceda pro Jakuba na pomoc s dětskou mozkovou obrnou bojujícímu Kubovi Navarovi z Neratovic.
V úterý 23. 4. od 18 hodin bude městské kino promítat film Voskovce a Wericha Peníze nebo život, který bude poctou neratovické rodačce Ljubě Hermanové k příležitosti jejích nedožitých 100. narozenin.
Veslařský amatérský divadelní spolek pak 11. 4. od 19.00 sehraje hru Járy Cimrmana Dobytí severního pólu.
Na tři pohádková divadelní představení se v dubnu mohou těšit děti. Liduščino divadlo s představením Veselé velikonoce bude k vidění ve středu 3. dubna od 9.00 a pak ještě od 10.30. Divadlo Hudr v sobotu 20. 4. v 15.00 zahraje pohádku Pumprlín a Bumbrlína, zatímco v pátek 26. 4. od 9.00 uvidí děti skládanku Tři pohádky na dobrý den      v podání divadla Pohádka.

Související články

Back to top button