Dění ve městě

Počet čtenářů Neratovin překonal v červnu počet obyvatel Neratovic

Každoměsíční bilancování Neratovin je za měsíc červen specifické v důsledku povodní na začátku měsíce. Rekordní čtenost jsme zaznamenali právě v době, kdy voda stoupala k obydlím mnohých Neratovičáků. 4. června četlo Neratoviny 10 518 unikátních návštěvníků.
Celkově navštívilo za červen Neratoviny 23 610 čtenářů, o 64% více než za květen. Nárůst se projevil také na denním průměru počtu čtenářů. Ten červnový byl 2 576, což je nárůst o 70%.
Povodně nás také donutily napsat podstatně více článků. Za červen jich bylo celkem 71.
Facebookové stránce Neratovin v červnu přibylo 232 fanoušků, což je téměř dvojnásobek. Týdenní dosah stránky zaznamenal maximum opět v době povodní, a to 23 055 uživatelů, což je více čtyřnásobek oproti rekordnímu týdnu v květnu.
Během povodní nám pomohly desítky lidí poskytnutím informací či fotografií přímo z ohrožených míst či z krizového štábu města. Není možné je všechny jednotlivě jmenovat. Všem patří poděkování, neboť díky nim měly tisíce lidí informace o průběhu povodní a záchranných prací.
V červnu jsme také uspořádali naši první vlastní akci – hospodský kvíz, kterou budeme pro velký úspěch v příštích měsících opakovat.
Neratoviny, ač amatérský portál, který tvoříme ve střípcích svého volném času, se také staly mediálním partnerem rockového festivalu Letní společná koupel, který se uskuteční 31. srpna v neratovickém letním kině.
Doufáme, že nás budete číst také v červenci,a vysoká čtenost se udrží bez dalších živelných katastrof.
Stejně tak doufáme, že nám budete posílat informace o svých akcích a další podněty. Náš e-mail je redakce@neratoviny.cz.

Související články

Back to top button