Dění ve městě

Jedenáct filmů uvede Letní kino tento měsíc, promítat začíná 14. července

Na celkem 11 snímků se mohou v červenci těšit příznivci filmové zábavy pod otevřeným nočním nebem. Všechna představení začínají v půl desáté a vstupné je jednotně 80 Kč.
Letní kino odstartuje letošní sezónu 14. července českou komedií Revival, která se bude promítat dva dny po sobě.
Německý romantický film Bílá masajka režisérky Hermine Huntgeburth je příběh mladé Švýcarky, kterou láska dovede k životu v odlehlé keňské vesnici, kde si prožije ráj i peklo.
Čtenáři ČSFD jej hodnotí 63 %.
Americké akční drama Rivalové režiséra Rona Howarda vypráví skutečný příběh dvou pilotů formule 1. Na ČSFD má film velmi vysoké hodnocení 91 %.
Česká komedie Okresní přebor – Poslední zápas Pepika Hnátka režiséra Jana Prušinovského vychází z populárního televizního seriálu Okresní přebor. Česko-Slovenská filmová databáze jej hodnotí 73 %.
Akční thriller Mission: Impossible – Ghost Protocol navazuje na sérii filmů Mission: Impossible I – III s Tomem Cruisem v hlavní roli.
Americká dobrodružná rodinná komedie Zapomenutý ostrov z roku 2008 hraje hvězdná Jodie Foster pro ni neobvyklou komediální roli.
Americký komediální fantasy snímek Méďa natočil v roce 2012 režisér Seth MacFarlane je plyšovém medvídkovi, který začne mluvit a stane se mediální hvězdou.
Zrození planety opic je americké akční sci-fi z roku 2011, v němž lidské pokusy vedou ke zkáze lidstva v podobě vzpoury opic.
Válečný československý film Sarajevský atentát byl natočen v koprodukci s tehdejší Jugoslávií v roce 1975. O čem snímek pojednává je zřejmé, stejně jako to, že je snímek uveden v Letním kině ku příležitosti stoletého výročí atentátu na arcivévodu Františka Ferdinanda d’Este.
Diváci letního kina se mohou těšit také na akční sci-fi Avatar veleslavného režiséra Jamese Camerona.
Poslední „hýbající se obrázky“, které uvede neratovické Letní kino v červenci, je film Luca Bessona Mafiánovi kombinující prvky kriminálky, komedie a thrilleru.
Letní kino Neratovice

Související články

Back to top button