Dění ve městě

Osm tématických okruhů Předvánočního hospodského kvízu budiž zveřejněno

Předvánoční hospodský kvíz, který se bude konat ve čtvrtek 21. listopadu od 20:00 tradičně v hospodě Koupák v Neratovicích, už se blíží. Je tak čas prozradit, jakých osm tématických okruhů si pro soutěžní družstva organizátoři kvízu připravili.

V hospodském kvízu, který pořádá občanské sdružení Aktivita Neratovice, soutěží družstva o dvou až čtyřech soutěžících ve znalostech ze všech možných oborů. Přihlásit se dá samozřejmě i na místě před začátkem soutěže, ale je lepší si místo v soutěži zajistit přihláškou na e-mail kviz@neratoviny.cz. Vstupné je 100 Kč za tým.
Hraje se o hodnotné ceny, které tentokrát věnovaly pivovar Holba, Společenský dům Neratovice, Květinářství Michaely Landové, Hustopečská mandlárna.
Pro příznivce kvízu jsme připravili také úvodní obrázky, které mohou umístit na své facebookové profily, s motivem „Král kvízu“ a „Královna kvízu“. Na předvánoční hospodský kvíz můžete samozřejmě pozvat své přátele také přes facebookovou událost.
Jaké tedy budou tématické okruhy nadcházejícího Předvánočního hospodského kvízu?
Budou následující:
– 17. listopad
– chemie
– starořečtí myslitelé
– Indočína
– britský pop 80. let
– politika ve sportu
– normalizační televizní seriály
– vánoce
Těšit se ovšem můžete opět na některé záludné otázky, stejně jako na vynikající atmosféru férového soutěžení v pestré společnosti lidí.
Všechny články o hospodských kvízech najdete zde.
HQ2013_03-FBcover_F HQ2013_03-FBcover_M

Související články

Back to top button