Dění ve městě

Neratovice! Zabojujme o rákosníčkovo hřiště!

Minulý týden jsme své čtenáře informovali o vedení Neratovic v soutěži sítě samoobsluh LIDL o výstavbu dětského hřiště. Jak se dalo předpokládat, města v pořadí za Neratovicemi v uplynulém týdnu výrazně zabrala. Jediný den do uzavření soutěže se tak Neratovice pohybují na samém rozhraní úspěchu. Od osmé Kadaně nás dělí v tuto chvíli pouhých pět hlasů.
Ve hře o rákosníčkovo hřiště v naší kategorii je prakticky jen 8 měst – sedm z nich uspěje a jedno z nich ostrouhá. Každý z našich čtenářů může něco udělat pro to, aby tím, komu zbytek černý Petr, nebyly Neratovice.
Můžete pochopitelně využít facebookové události k oslovení dalších případných hlasujících. Potenciál facebooku se ale zřejmě již z větší části vyčerpal. Je tedy zřejmě potřebné oslovit naše spoluobčany osobně: zazvonit na sousedy a pomoci jim hlasovat.
Stejně tak je možné říct o soutěži lidem v restauraci, v čekárně u lékaře nebo u kadeřníka, apod. a nabídnout asistenci při odesílání sms anebo hlasování přes web. Nezapomeňte dohlédnout, aby kliknuli na odkaz v potvrzovacím e-mailu.
Také si vzpomeňte na své přátele, kteří pro vás rádi něco udělají, ačkoliv nejsou z Neratovic, a poproste je o hlas. Můžete jim hlasování usnadnit tím, že vyplníte jejich údaje a e-mail v hlasovacím formuláři a je prostě poprosíte jen o potvrzení hlasu.
Samozřejmě každý nápad může být užitečný a budeme rádi, když nám své nápady pošlete. A není třeba se omezovat ve své fantazii. Nicméně podnět místostarostovi Hrodkovi, aby o soutěži bylo informováno pomocí městského rozhlasu, jsem již zaslal. Jiné nápady a návrhy jsou na vás, čtenářích Neratovin.
 
Pro pořádek si zopakujme, jakým způsobem lze hlasovat.
Vyplněním formuláře na webu (https://www-lidl-rakosnickova-hriste-cz.contimex.cz/hlasujte-pro-vase-hriste/) a kliknutím na odkaz v potvrzovacím e-mailu.
Zaslání sms v ceně 6 Kč ve tvaru „LIDL 0267“ na telefonní číslo 900 11 06.
Konec hlasování: čtvrtek 28. února ve 24:00

Související články

Back to top button