Dění ve městě

Neděle 16. října: Děti i dospělí si na sídlišti zahrají petanque. Přijďte i vy!

Když jsem s tříletou dcerou před časem zaházet si petanquovými koulemi před náš panelák, postupně se k nám přidávaly děti, které šly kolem, a tak vznikl nápad na uspořádání turnaje.

A jelikož se Aktivita Neratovice vždy snaží takové akce pořádat jako společné akce pro děti i dospělé, vyvinul se nápad v petanquový turnaj dvojic složených z jednoho dítěte a z jednoho dospělého.

Ten dostal název Rodinný petanque a bude se konat v neděli 16. října 2016 od 10:00 na hřišti za mateřskou školou Písnička v mezibloku mezi Kojetickou, Na Výsluní a Benešovkou.

Přihlášky prosíme posílejte na e-mailovou adresu aktivita@neratoviny.cz, v e-mailu stačí uvést jména soutěžících ve vašem dvoučlenném soutěžním týmu.

Akci podpoří hospoda Koupák nejen technickou podporou, pivovar Holba a neratovická sodovkárna TSIS, místní palačinkárna Crepes & Coffee a spolupracuje na ní také web nejenmaminkam.cz.

Systém turnaje určíme až podle počtu přihlášených, ale slibujeme, že si všichni zahrají minimálně tři zápasy.

Během turnaje si děti budou moci prohlédnout hasičskou techniku, kterou předvede místní Hasičský záchranný sbor, ale také opéct buřta.

Limonáda se bude točit zdarma, ostatní občerstvení za příznivé ceny. Startovné bude symbolických 20 Kč.

Pro první tři jsou připraveny poháry pro vítěze, pro všechny děti pak drobné dárky.

Související články

Back to top button