Dění ve městě

První celý měsíc Neratovin

Neratoviny vznikly v polovině února, a tak byl březen prvním celým měsícem jejich existence, což je příležitostí k malému bilancování.
V březnu Neratoviny publikovaly 26 článků třech autorů. Pokrývaly jsme témata od kulturních a sportovních akcí ve městě až po dění v neratovické komunální politice
Do fotogalerie byly přidány snímky z pěti různých akcí, zejména zásluhou fotografa Jiřího Pecháčka.
Do kalendáře akcí přidali uživatelé 13 akcí. Pravidelně sem své akce umísťují například Společenský dům a hospůdka Na koupališti.
Ani návštěvnost nebyla špatná. Za březen to bylo 5 166 unikátních návštěvníků. V průměru na Neratoviny zavítalo 374 lidí denně. Březnový rekord drží 26. březen, kdy jsme měli 776 návštěvníků a kdy počet zobrazených stránek přesáhl 10 tisíc.
Facebooková stránka Neratovin dosáhla 213 fanoušků. Její dosah se pohyboval od 631 do 3 706 uživatelů denně. Nejvíce naše facebooková stránka oslovuje ženy ve věku od 25 do 34 let, které následují muži ve stejné věkové kategorii.
Budeme rádi, když nám také v dubnu zachováte přízeň. Naše redakce se bude nadále snažit přinášet Vám informace, postřehy, názory i komentáře týkající se našeho města a jeho obyvatel.

Související články

Back to top button