Dění ve městěKultura

Letní společná koupel představí neratovické rockové kapely

Už za necelé dva týdny, v sobotu 23. srpna, proběhne v neratovickém Letním kině druhý ročník hudebního festivalu Letní společná koupel. Tentokráte se na ní představí téměř výhradně místní hudebníci.
Při příležitosti festivalu se na pódium po několikaleté přestávce vrátí kapela NNZ složená převážně z učitelského sboru neratovického gymnázia.
K neratovickým kapelám byla přizvána také kostelecká formace Sox in the Box, která vloni na festivalu svým syrovým rockovým projevem a show sklidila velký ohlas.
Ani kapela Zoo2, revival irských U2, nepotřebuje představovat. Ta svou perfektní interpretací písní U2 přitáhla už letos v zimě do Společenského domu na 500 fanoušků.
Psychedelický rock, který nezapře inspiraci kapel jako Pink Floyd, nabízí trio Wolfgang Lederer.
Pedro Zakatchku roztančí publikum svou ostrou taneční elektronickou hudbou podpořenou ostrými kytarovými rify.
A v neposlední řadě vystoupí také Táňa Poláčková s vynikající interpretací písní Janis Joplin, stejně jako její bratr Petr Poláček.
Celý večer bude moderovat dvojice, kterou organizátoři překřtili na MUDr. Konopný & Paul Schanda, z čehož návštěvníci loňského festivalu dospěli k správnému závěru, že moderátoři budou ti samí jako vloni.
Po skončení hudební produkce v Letním kině budou ještě do třetí hodiny ranní hrát v přilehlé hospodě Koupák DJové Revis, Kael a Major.
Letní společná koupel 2014

Související články

Back to top button