Dění ve městě

Den pro ženy v Mlékojedech v neděli 20. října

Den pro ženy (slečny a dívky) v Mlékojedech připravilo občanské sdružení Rotunda na neděli 20. října. Akce začne ve 14:00 v místní hasičárně.

Vstupné je 250 Kč v předprodeji a 300 Kč na místě. V ceně jsou zahrnuty všechny procedury a malé občerstvení. Den se bude točit kolem péče o své tělo, pleť, obličej, fyzickou kondici, zdraví i duši.
Na místě bude vizážistka nabízet líčení, určení typologie, výběru vhodné kosmetiky a péče o pleť. Odbornice na zdraví bude diagnostikovat zdravotní stav zájemkyň a masérka bude provádět indickou masáž hlavy, masáž šíje a dalších tělesných partií.
Čas mezi procedurami zpříjemní ukázky Zumby a piloxongu. Zábavnou část programu obohatí také čarodějka (dobrodějka) s výkladem karet, numerologií, astrologií, apod.
Účastnice by si měly podle organizátorů s sebou vzít sportovní oblečení, popřípadě věci na převlečení, pití, kamarádku a dobrou náladu.
Předprodej vstupenek probíhá do 19. října, rezervovat si vstupenky lze u paní Hany Košové na telefonním čísle 777 983 078.

Související články

Back to top button