Dění ve městě

Začíná sezóna pondělních hospodských kvízů na Koupáku

Začíná další sezóna hospodských kvízů! V Neratovicích si tato týmová soutěž za roky svého konání našla mnoho příznivců a od 16. září začíná nová sezóna.

V ní se místní týmy s netradičními názvy jako CML, Maňana, Hvězdova pěchota či Vlhká šupina potkávají týden co týden, aby poměřily své znalosti, vědomosti, důvtip i štěstěnu ve vědomostním hospodském kvízu. Kvízy se konají každé pondělí od 19:00 na Koupáku a je vítán každý, kdo se chce pobavit, zahrát, dát si pivo a něco se dozvědět.

Celým večerem provází moderátor Ondřej Hons a na jeho konci čekají nejlepší týmy věcnénebo tekuté ceny. Týmy se poměřují ve všech možných oborech lidského vědění. Témata jdou napříč všemi obory lidského vědění od historii, sport, přírodovědu, hudbu, společnost, techniku či aktuálním děním. Kvíz se skládá každý týden z deseti různých témat a dopředu nemůžete tušit, na které zrovna ten týden narazíte.

Hospodský kvíz nabízí porovnání nejen mezi soupeři v hospodě, ale i v rámci kraje a celé republiky. Neratovické týmy se účastní mezihospodské ligy v rámci Prahy a středních Čech, ve které se určitě neztrácí! Tým CML se v jarní sezóně tohoto roku umístil na skvělém 6. místě v konkurenci více než 400 týmů v rámci této ligy!

Týmy se mohou porovnávat i v rámci tematických lig, ve kterých si mohou najít, zdali jim jde lépe sport, kultura či technika.

Nejlepší týmy z těchto lig mohou vyhrát ceny od partnerů Hospodského kvízu Captain Morgan, Albi, pivovaru Bernard, Geekshirts či Deníku N. Přihlásit svůj tým můžete přes stránky www.hospodskykviz.cz nebo ve facebookové skupině Hospodský kvíz – Neratovice – Koupák. Hraje se každé pondělí od 19:00 na Koupáku.

Související články

Back to top button