Dětský den

 • Kvě- 2020 -
  27 května
  Dění ve městě

  Dnes se bude konat dětský den v Beach Parku Mlékojedy

  Dnes, 27. května, se bude od 13:00 konat dětský den v Beach Parku Mlékojedy. Děti se mohou těšit na skákací hrad, trampolíny, stánky s hračkami, soutěže o sladké odměny. Využít mohou také skate park a dětské hřiště. Občerstvení je zajištěno pro malé i velké, pro děti bude připravena malinovka zdarma. Celým odpolednem bude již tradičně doprovázet DJ. Vstupné se neplatí.

  Číst více »
 • Kvě- 2017 -
  26 května
  Dění ve městě

  Dětský den v Lobkovicích už tuto sobotu

  Fotbalový klub FC Lobkovice opět po roce pořádá Dětský den v areálu svého klubu, tedy na lobkovickém hřišti. Uskuteční se v sobotu 27. května od 10 hodin. Malé i větší děti se mohou těšit na soutěže, prezentaci městské policie nebo lobkovických hasičů. Ornitolog předvede dravé ptactvo. A nebude chybět ani skákací hrad. Občerstvení a ceny pro děti jsou připraveny.

  Číst více »
 • Kvě- 2016 -
  23 května
  Dění ve městě

  FC Lobkovice a SDH Lobkovice pořádají dětský den tuto sobotu

  Tak jako každý rok i letos pořádá fotbalový klub Lobkovice ve spolupráci se sborem dobrovolných hasičů Lobkovice dětský den.Přijďte 28. 5. 2016 na sportovní areál FC Lobkovice. Začíná se v 10:00. Pro malé i větší děti budou připraveny soutěže o ceny a řada dalších zábavných atrakcí. Svojí práci předvede městská policie Neratovice a umění cvičených psů ukáží zkušení kynologové. Občerstvení pro děti i dospělé bude dostatek. Pořadatelům a hlavně dětem přejeme krásné počasí a hezký zážitek.

  Číst více »
Back to top button