Dění ve městě

V říjnu čeká Neratovice série punkově laděných koncertů

Říjen v Neratovicích bude patřit nezávislé hudební scéně – muzikantům s punkovým přístupem z Česka, Německa, Dánska i USA. Do restaurace U Nádraží zavítá celkem šest kapel.
Už v září roku 2011 zde uspořádal label Sakraphon koncert chilské kapely Familea Miranda spolu s místními Bumfrang3 a Sox in the Box.
Letos v říjnu zde na nedělních koncertech týden po sobě vystoupí hned dvě zahraniční hudební skupiny.
První říjnová neděle bude sice ještě bez zahraničních hostů, ale těšit se můžeme na vydatnou nálož zvukových ataků v podání pražských OR, staré dobré mladé krve, která právě vydala svůj první vinyl na labelu Silver Rocket.
Předkapelu jim budou dělat ze třetiny místní noAR+IS+, kteří již v „ nádražce“ vystupovali.
Druhou říjnovou neděli budou Neratovice hostit německou kapelu MONOZID, která tímto koncertem započíná své South Eastern Europe Tour 2013. Ta nabízí směsici tanečního punku a psychedelie.
Večer odstartuje jedna z nejvýraznějších alternativních kapel Mělnicka, skoro místní BUMFRANG3 ze Všetat a Přívor, kteří již na „nádražce“ také hráli.
Pásmo koncertů zakončí třetí říjnovou neděli TOTAL HEELS. Newyorčan Jason Orlovich, který měl minulý rok v Česku sólové turné, se nyní představí s kapelou, kterou založil se svými přáteli z Dánska.
Na své si přijdou milovníci jemnějšího punkrocku. Role předkapely se ujme indie seskupení z Lysé nad Labem OTRA VEZ, které si tímto odbude svou premiéru v Neratovicích.
Kvůli nedělnímu termínu začnou koncerty už v 19:00, aby přespolní stihli poslední vlaky (na Prahu jede ve 22:57, na Mělník a Mladou Boleslav ve 21:49).
Vstupné na každý koncert činí 70 Kč. Na prvním koncertě, který se bude konat 6. října, bude také možno zakoupit vstupenku na všechny tři večery za zvýhodněnou cenu 100 Kč.

Více informací a odkazy na kapely: http://sakraphon.cz

Událost na facebooku

Související články

Back to top button