Dění ve městě

Ukliďme Neratovice v sobotu 17. května

V sobotu 17. května se koná celostátní akce pod názvem Ukliďme Česko. Jejím cílem je, aby lidé ve svých bydlištích odstranili černé skládky či prostě uklidili své okolí.
V rámci této akce se bude konat úklid také v Neratovicích. Uklízet se bude prostor u Labe mezi železničním mostem a bývalou lávkou.
Řeka bývá dominantou řady měst a u řek často bývají velmi malebné parky. Proto se organizátoři akce rozhodli vybrat právě tento prostor, který bohužel není příliš udržovaný, ale má potenciál stát se zónou odpočinku nejen pro Neratovičáky.
Pořádání akce se ujaly Jana Zahoranská a Simona Kopecká s podporou občanských sdružení Aktivita Neratovice a Nebozez.
Sraz na místě je v 17:30. Po dokončení úklidu se účastníci nemusejí rozejít zpět do svých domovů, ale chystá se společné posezení s opékáním buřtů nebo grilováním.
Každý Neratovičák má tedy v sobotu 17. května možnost ukázat, že mu záleží na čistém a hezkém vzhledu města, což se může stát vzkaz nejen ostatním obyvatelům, aby „nevyráběli“ nepořádek, ale také místům za úklid města zodpovědným.
A kromě toho také strávit sobotní podvečer a večer s partou dobře naladěných lidí nejen při práci, ale také při společné pohodě.
událost na facebooku
Ukliďme Neratovice

Související články

Back to top button