Dění ve městě

Letní společná koupel II: tanečně rockoví Pedro Zakatchku

Jednou z kapel, která se nám představí na festivalu Letní společná koupel v neratovickém letním kině, budou již tuto sobotu Pedro Zakatchku.
Kapela kombinující elektronickou taneční muziku s tvrdými kytarami a živým bubeníkem ušla od svého počátku, kdy frontman Pedro působil pouze jako jednočlenný projekt, docela dlouhou cestu. Přesto si na debutovou desku budeme muset nejspíš ještě chvíli počkat. Pokud vezmeme vážně text jedné z jejich písní („vydáváme singly jeden za druhým, alba stejně nikoho nebavěj“), nemusíme se také dočkat nikdy. Tak alespoň ty singly, hoši.
Každopádně, deska nedeska, singly nesingly, důležité pro nás nyní je, že Pedro a jeho kumpáni jsou stále perfektní naživo. Před rokem se jejich koncert v mlékojedském Free D baru nešťastně překrýval s prvním ročníkem Letní společné koupele a od té doby nemělo místní publikum již mnoho příležitostí si jejich vystoupení náležitě užít.
Proto si určitě nenechte ujít možnost vidět tuto partu opět živě na domácí půdě. Vsadím se totiž, že nás v režii Pedro Zakatchu čeká skvělá šou a tanečně rocková party.Pedro Zakatchku

Související články

Back to top button