Dění ve městě

KSČM oslavila svátek práce veselicí U Stejskalů

Oslavu 1. máje jako svátku práce v Neratovicích uspořádala pouze místní organizace KSČM. V sále hospody U Stejskalů se za odpoledne vystřídalo kolem padesáti lidí.
Kdo od akce očekával něco politického, musel se spokojit s krátkým projevem mladého poslance za KSČM Jana Klána, který se zaměřil na kritiku Nečasovy vlády, nebo s prvomájovým speciálem Haló novin. Komunistické akci U Stejskalů totiž dominovala zábava.
Pro děti měli organizátoři připravená lízátka a balónky, pro dospělé třešňovici. Hudební doprovod obstarával Pavel Zahradníček, který hrál na syntezátor a zpíval širokou škálu písní se zaměřením na ty notoricky známé.
Návštěvníci tak byli ušetřeni nadbytku dechovky, který je velmi častým jevem na akcích, kde se očekává převážně starší generace. Mezi songy se dokonce objevily i některé vynikající skladby jako například Cohenovo „Hallelujah“.
Ke Stejskalům kromě členů a příznivců KSČM přišlo i několik dalších lidí, kteří využili možnosti občerstvení a zábavy zdarma.
V nenuceně přátelské atmosféře se hodně tančilo, a tak hlavním poznatkem z této prvomájové akce bylo, že neratovičtí komunisté nejvíce „paří“ na rock’n’roll.
 

Související články

Back to top button