Beach Park Mlékojedy

 • Čvn- 2020 -
  26 června
  Dění ve městě

  Tati, v neděli jedeme do Mlékojed!

  Tato neděle bude patřit všem tátům, otcům… zkrátka těm správným hrdinům, kteří tu jsou 24hodin a 7 dnů v týdnu pro své potomky, a to v každém věku.Proto bychom rádi bychom pozvali všechny táty, aby vzali své ratolesti i manželky a strávili unás ten správný DEN OTCŮ v Beach Parku Mlékojedy, který se uskuteční tuto neděli, 28. 6.2020 od 10:00.Máme pro vás připraveno Atrakce pro dětiProjížďku v bugináchKouzelníkMalování na obličejObčerstvení pro malé i velkéZásobený bar a dobroty ve foodtruckuCelým odpolednem vás bude již tradičně doprovázet DJVstupné: ZDARMA!Těšíme se na příjemné odpoledne ve vaší společnosti.

  Číst více »
 • 18 června
  Sport

  Turnaj v „plážovém nohejbalu“ footvolley bude v sobotu 27. června v Beach Parku Mlékojedy

  Česká asociace footvolley zve na první letošní turnaj, který proběhne sobotu 27. června v Beach Park Mlékojedy. Footvolley lze česky asi nejlépe nazvat jako plážový nohejbal. Jak se tento sport hraje, můžete vidět na následujícím videu. Turnaj je součástí festivalu Hypno Open Air. Po celý den bude v rámci festivalu na místě doprovodný program zahrnující graffiti exhibici, soutěž v pole dance Pole Challenge Battle, workshop Spejbl gym Muay thai / K1, či Skate Contest. Co se týče samotného turnaje ve footvolley, od 9:30 bude prezence a rozehrání, v 10:00 bude turnaj zahájen. V 17:00 se očekává ukončení turnaje a po něm bude následovat jíž zmiňovaný festival Hypno Open Air. Startovné je 200 Kč/tým bez vstupného na Hypno Open Air nebo 350 Kč/osoba, což je včetně vstupného na Hypno Open Air. Tým tvoří dva hráči. Registrovat se do turnaje je možné do čtvrtka 25. června na webových stránkách www.footvolleyczech.cz Na jakékoliv…

  Číst více »
 • Kvě- 2020 -
  27 května
  Dění ve městě

  Dnes se bude konat dětský den v Beach Parku Mlékojedy

  Dnes, 27. května, se bude od 13:00 konat dětský den v Beach Parku Mlékojedy. Děti se mohou těšit na skákací hrad, trampolíny, stánky s hračkami, soutěže o sladké odměny. Využít mohou také skate park a dětské hřiště. Občerstvení je zajištěno pro malé i velké, pro děti bude připravena malinovka zdarma. Celým odpolednem bude již tradičně doprovázet DJ. Vstupné se neplatí.

  Číst více »
Back to top button