Sport

Neratovičtí mladší dorostenci porazili Kladno Kročehlavy

Ve 20. kole krajského přeboru mladších dorostenců tento víkend zavítal tým FK Neratovice – Byškovice na půdu Kablo Kladno – Kročehlavy.
Očekával se jasný zápas, poněvadž Neratovice hrají na sedmé příčce tabulky, zatímco Kladno je až na předposlední příčce.
Kvůli velké marodce přijeli Neratovičtí pouze v jedenácti hráčích. S tímto problémem se ale dokázali dobře vypořádat.
Na začátku zápasu měli kročehlavští lehce navrch. Hřiště neumožňovalo neratovickým rozehrávku po zemi do stran, a tak se tu a tam stalo, že obrana špatně rozehrála a byla z toho možnost pro domácí.
Po chvíli si na terén Neratovice zvykli a začali hrát svoji hru, což brzy přineslo své ovoce.
Po dobré spolupráci na pravé straně a krásném centru do vápna hostující útočník ještě branku netrefil.
Za dalších 5 minut se ale prosadil akcí po lajně záložník Douděra a hosté vedli ve 30. minutě 0:1. S tímto skórem také skončil první poločas.
Do druhého poločasu jakoby vstoupil úplně jiný neratovický mančaft. Domácím nedal moc prostoru k rozehrávce a nutil k chybám v rozehrávce.
Hosté výborně využívali hru přes krajní obránce a záložníky, kteří útočníkům servírovali kolmé přihrávky za obranu či centry.
Domácí se urputně bránili. Avšak v 50. minutě neratovický bek našel krásnou kolmou přihrávkou záložníka, který krásně zavěsil podél gólmana na 0:2.
Dalších několik střel, z nichž jedna mířila do tyče, už branku nepřinesly, a tak si neratovičtí odvezli cennou výhru 0:2 a 3 body.
V příštím kole přivítají na svém hřišti soupeře z Nymburka, a to v sobotu 12. dubna od 12:30.
Sestava: Šťovík – Novák, Tláskal, Frýzek, Novotný – Krejčí, Kalabiška, Strapko, Douděra, Palička – Starý
Branky: Douděra (30. minuta), Krejčí (50. minuta)

ScreenShot004

Související články

Back to top button