Sport

Naváží hokejoví buldoci na sérii vítězství v sobotním domácím zápase proti Tatranu Sedlčany?

Už zítra, tedy v sobotu 22. listopadu nastoupí k dalšímu zápasu krajské soutěže mužů na domácím ledě hokejisté HC Buldoci Neratovice. Soupeřem jim bude TJ Tatran Sedlčany.
Sedlčany jsou na předposledním místě tabulky, zatímco Buldoci jsou na čtvrtém místě pouhé 4 body za vedoucím Královým Dvorem. Podle tabulkových předpokladů by tedy měli být favority utkání neratovičtí lední hokejisté.
V minulém zápase nastoupili hokejisté HC Buldoci Neratovice v sobotu 15. listopadu na zimním stadionu ve Slaném před pouhými 30 diváky proti SK Velc Žilina.
Ačkoliv se soupeř pohybuje na předních místech tabulky, dokázali jej Buldoci přehrát.
Už v prvních dvou třetinách získali náskok, i když ve druhé třetině začali hrát více na krásu než na výsledek, a tak soupeř snížil. Zejména v této chvíli je podržel brankář Řezníček.
Pak ale hru opět zjednodušili, hlavně přechod přes střední pásmo a znovu zápas ovládli.
Třetí třetina se pak dohrávala spíše z povinnosti. Žilinští hokejisté se již na zvrat nevzmohli. Naopak další branku přidali Buldoci.
„Hráli jsme dobře, fyzický hokej hodně do těla,“ řekl o zápasu Neratovinám trenér Martin Chabada. „Zaslouženě jsme vyhráli.“
V tabulce se tak Buldoci dotáhli právě za Žilinou, která má – ač odehrála o jeden zápas více – pouze jednobodový náskok před Buldoky.
Buldokům můžete přijít fandit v sobotu 22. listopadu od 19:00 na neratovický zimní stadion. Vstupné je pouhých 30 Kč a atmosféra bývá bouřlivá díky velké divácké návštěvnosti domácích utkání Buldoků.
Branky v zápase s Velc Žilina: 13:18 Macenauer (Košař), 28:04 Karfus (Procházka), 50:46 Karfus (Procházka) – 8:56 Štukheil (Mareček), 9:12 Střížek (Pokora, Pek), 27:30 Pek, 34:54 Pokora (Litomyský), 35:57 Štukheil (Prejza), 45:41 Mareček, 59:11 Pek (Prejza)
Vyloučení: 10:11
HC Buldoci

Související články

Back to top button