Sport

Běhu naděje se zúčastnily dvě stovky lidí

V sobotu 13.6. proběhl první ročník Běhu naděje v Neratovicích. Akce podporující výzkum nádorových onemocnění dětí.
Bezmála dvě stovky návštěvníků přišlo tuto myšlenku podpořit přesto že počasí hnalo lidi spíše na koupaliště. Na trať běhu se vydalo 109 z nich a tím během, chůzí či na kole udělali něco pro své zdraví mezi nimi se nacházely místní sportovní kluby jako Judo Neratovice, SK Shotokan Neratovice, Neratovický plavecký klub zastoupen plavčicemi, SDH Libiš, Policie ČR.
Před začátkem běhu na ně čekal doprovodný program v podání Městské policie, Policie ČR – pořádková jednotka a asociace dobrovolných záchranářů.
Příchozí měli možnost při registraci dobrovolně přispět do sbírky a nebo si koupit slosovatelnou vstupenku o ceny partnerů akce. Současně při příchodu každý zájemce dostal občerstvení od firmy Hollandia v podobě novinky jogurtových drinků, které všem velice chutnaly i osvěžily.
Dětičky se mohly radovat z dalších a dalších dárečků od plyšáků po lízátka a jiné dárky partnerů.
Před startem návštěvníci vyslechli rozhovor pod vedením moderátora rádia Beat se sportovkyní Zuzkou Kubáňovou několikanásobnou mistrní světa v Racketlonu, která se postavila taktéž na start běhu a současně v cíli byla jako první, tak s miss, moderátorkou a modelkou Ivetou Lutovskou Vítovou, která slavnostně běh odstartovala.
V cíli na každého čekalo občerstvení od firmy Kofola pro dospělé ochucené a neochucené vody Rajec a pro dětičky Jupíky.
Následovalo losování vstupenek a předávání dárků.
Věřím a doufám, že se návštěvníkům celá akce líbila a ve stále rostoucím počtu bude návštěvnost dalších ročníků.
7. listopadu se chystá 2. ročník akce Sportem pro život ve Společenském domě, kde se bude opět sportovat, sledovat ukázky, vystoupení místních sportovních klubů a spousta další zábavy pro každého se stejným záměrem, jako byl Běh naděje.

Související články

Back to top button