Sport

Beach volejbalový turnaj a koncert kapely Fast Food Orchestra v sobotu 27. července v Mlékojedech

V sobotu 27. července vystoupí ve FreeDbaru u mlékojedské pískovny energická kapela Fast Food Orchestra. Koncertu bude předcházet beach volejbalový turnaj smíšených trojic Beach Cup of Milk, který se v baru pořádá už několik let.
Program mlékojedské plážové soboty je opravdu pestrý. V 11h začínají registrace k beach volejbalovému turnaji, který bude probíhat po celý den. K dispozici jsou dvě hřiště hned na břehu jezera.
Již odpoledne začne koktejlový barman míchat osvěžující plážové drinky z Havany.
Začátek koncertu je pak plánován na 21:00. O afterparty se postará dj Papa-pot. Vstupné je jako obvykle zdarma.
Fast Food Orchestra už přes deset let vystupují po celé České republice a opakovaně se objevují také na pódiích zahraničních klubů a festivalů.
Od svého debutového alba Fugison party z roku 2000 vydala čtyři desky – Lastfood (2002), Mangrooves (2004), Urban Menu (2008).
Na jejich posledním albu je znát posun k větší žánrové rozmanitosti a obohacení zvuku kapely o prvky reggae, dancehallu, rocksteady, punku, hip-hopu, popu i breakbeatu. Deska vyšla i v USA a Japonsku.
Během svého působení vystupovali po boku kapel jako The Toasters, Pilfers, Hotknives, Panteon Rococo, Slackers, Selecter a jako nejvýznamnější v jejich historii považují společné vystoupení s jamajskou legendou The Skatalites v Drážďanech.
Více informací na www.free-d-bar.cz
Fast Food Orchestra - FreeDBar

Související články

Back to top button