Kultura

Kanadští The Great Sabatini a pražská Lyssa na nádražce

Předně bychom chtěli poděkovat každému, kdo navštívil alespoň jeden koncert v rámci série zvukových testů, kterými jsme od dubna do srpna tohoto roku zkoušeli pevnost okenních tabulek neratovické nádražky. Nechali jsme Vás chvíli vydechnout, abychom Vám nyní mohli naservírovat další lahůdku: ve čtvrtek 12. listopadu k nám zavítají The GREAT SABATINI z Kanady.
12112015big
Na jejich webu se kromě toho, že hrají agresivní směs noiserocku, doomu, metalu a hardcore, dočtete také to, že hrají hlasitě a přesvědčivě. Co si budeme nalhávat, zní to podobně podezřele, jako mladá, dynamicky se rozvíjející společnost. Tento dojem však zmizí, když si pustíte jakékoli jejich video – ono to totiž hlasitý a přesvědčivý vážně je. Takže majitelé neratovické nádražky už by měli preventivně objednávat sklenáře.

S The Great Sabatini zahraje (nebojím se říci) kultovní kapela LYSSA, jeden ze základních kamenů pražského labelu Silver Rocket. Lyssa hraje o dost pomaleji, než The Great Sabatini, ale stejně hlučně a možná ještě přesvědčivěji. A každá jejich píseň je zároveň hymnou.

Doufáme, že se 12. listopadu v neratovické nádražce uvidíme v takovém počtu, že na nás kluci kanadský nebudou chtít zapomenout. Začínáme v 19:30 a těšíme se!
https://www.facebook.com/events/871189059603585/
http://sakraphon.cz

Související články

Back to top button