Komerční sdělení

V září otevírá nová zubní ordinace Dental Heart v Neratovicích u Vojtěcha

Od 1. září bude v Neratovicích otevřena nová zubní ordinace. Služby bude poskytovat MDDr. Kateřina Mudžikova. Doktorka Mudžikova se více než 8 let specializuje na estetické kompozitní výplně v postranním a předním úseku chrupu, protetickou rekonstrukci chrupu fixními a snímatelnými zubními náhradami s použitím technologii CAD/CAM.
Je pravidelným účastníkem školících kurzů, odborných přednášek a konzultačních seminářů. Při ošetřování dbá na komfort pacienta, bezbolestnost zákroku a maximální kvalitu své práce, kterou garantuje výrazně delšími záručními dobami, než je obvyklé.

„Poskytujeme komplexní zubní péči pro dospělé i dětí v moderně vybaveném klidném a přátelském prostředí. U každé návštěvy budete vždy předem informováni o lečebném postupu i ceně. Ošetření probíhají s maximální šetrností. Běžně se používají nejkvalitnější anestetika, proto jsou zákroky zcela bezdolestné,“ říká Dr. Mudžikova.

„Jsme si vědomi toho, že návštěva zubního lékaře může být pro mnohé stresujícím zážitkem a snažíme se všechny případné stresující pocity klientů eliminovat. V naší ordinaci klademe velký důraz na dodržování dezinfekčních postupů, abychom maximálně chránili vaše zdraví. Přijďte se přesvědčit sami!“

Objednávat se můžete na telefonním čísle 702 068 668 nebo elektronicky na našem webu dentalheart.xdent.cz


Facebooková stránka Dental Heart http://dentalheart.cz/

Související články

Back to top button