Dění ve městě

Velikonoce v Café Mlýn v Lobkovicích

Občanské sdružení Lobkovice již tradičně pořádá ve spolupráci s Café Mlýn velikonoční odpoledne plné zábavy nejen pro děti. Ze zkušností z předešlých let víme, že také jejich rodiče a prarodiče si přijdou na své.
Tuto neděli 31. 3. se od 14:00 do 18:00 hod. uskuteční v příjemných prostorách kavárny a restaurace Café Mlýn v Lobkovicích tradiční velikonoční odpoledne. Milý program je zaměřený především na děti, pro které členové o.s. Lobkovice opět připravili „dílničky“ s velikonoční tématikou.
Děti si budou moci ozdobit cukrovou polevou perníčky, vyzkouší si zdobení vajíček voskem, za symbolickou cenu si bude možné zakoupit jarní květinku v květináči, který si děti ozdobí a vyrobí si ozdobu do květináče.
Rodiče si budou moci pochutnat na speciálním velikonočním menu, připraveném restaurací Café Mlýn právě pro tento den. Tatínkové si se svými chlapci upletou na pondělí vlastní pomlázku z vrbového proutí a maminky se svými holčičkami jistě ocení krásného motýlka, kterého jim na ruku s milým úsměvem nakreslí místní kreslíř Vladimír Dvořák.
A ještě jedna otázka na závěr… Pečete doma velikonoční nádivku dle rodinného receptu, který se u vás dědí z generace na generaci? Pojďte si zasoutěžit a přihlašte svůj vzorek do „Soutěže o nejlepší velikonoční nádivku“ V loňském roce doufalo ve vítězství hned třináct nádivek!
Pro vítěze budou pochopitelně připravené drobné ceny a po vyhlášení výsledků soutěže budou moci všichni přihlížející ochutnat to nejlepší z domácích kuchyní.
Udělejte si hezkou procházku a přijďte se pobavit, dobře se najíst a nebo se jen tak hezky velikonočně naladit.

Související články

Back to top button