Dění ve městě

Pomozme Mělníku získat Rákosníčkovo dětské hřiště

Mnozí si budou ještě pamatovat, jak jsme přesně před rokem horečnatě vyzývali k hlasování v soutěži sítě samoobsluh Lidl o Rákosníčkovo hřiště. Nyní o to samé usiluje také nedaleký Mělník.
Neratoviny zrovna vznikaly, když jsem zakládal facebookovou událost (viz. zde), skrze niž se organizovalo získávání hlasů pro Rákosníčkovo hřiště v Lobkovicích.
K facebookové události se připojilo přes 1 700 lidí a s hlasováním zřejmě pomohla i řada z téměr 8 000 na událost pozvaných, kteří neoznačili, že se události zúčastní.
V tomto společném úsilí jsme uspěli také proto, že se nám k hlasování podařilo strhnout Neratovičáky, ale také díky hlasům lidí z jiných měst a vsí.
Jako ten, kdo událost zakládal a sledoval každodenně průběh hlasování, mohu říci, že mezi těmi, kdo nám pomohli Rákosníčkovo hřiště získat, byl opravdu velký počet lidí z Mělníka.
Bylo by tedy jedině fér tuto pomoc Mělničákům oplatit a hlasovat pro jejich Rákosníčkovo hřiště letos. Hlasování končí již zítra, v pátek 28. února o půlnoci. Mělník je ve své kategorii na sedmém místě.
Toto umístění by sice na získání Rákosníčkova hřiště stačilo, ale my všichni, kdo jsme vloni bojovali o Rákosníčkovo hřiště u nás v Neratovicích, víme, že právě poslední dny a hodiny jsou rozhodující a že právě v nich dochází k největšímu nárůstu počtu hlasů. Mělník tedy naši podporu potřebuje.
Hlasovat lze buď na facebookové stránce Lidlu – klikněte zde – nebo na webu – klikněte zde.
Je třeba vybrat prodejnu Lidl „Mělník, Mladoboleslavská“.
Hlasovat lze také zasláním SMS na číslo 900 11 06 tvar SMS LIDLmezera0101 (SMS stojí 6,-Kč).
Každý tedy může hlasovat celkem třikrát, tedy prostřednictvím sms, e-mailu a facebooku.
Odplaťme Mělníku jejich podporu z loňska.
facebooková událost
Rákosníčkovo hřistě Mělník

Související články

Back to top button