Dění ve městě

Podzimní hospodský kvíz: okruhy otázek, ceny a přihlášky

Za necelý týden se bude konat druhý hospodský kvíz Neratovin. Bude to ve středu 11. září od 20:00 a již nyní víme, že soutěžních týmů bude více než posledně. Účast již potvrdily téměř všechny týmy, které soutěžili v červnu, a hlásí se i další – mimo jiné také družstvo populární kapely Zoo2.

Pro přihlášení je třeba vyplnit přihlášku, kterou si můžete ve formátu pdf stáhnout zde. Přihlášku pak spolu se startovným ve výši 100 Kč je pak třeba odevzdat v hospůdce Koupák nebo někomu z organizátorů. Každý tým musí mít minimálně dva a maximálně čtyři členy.

Doporučujeme se přihlásit co nejdříve, neboť kapacita hospody Koupák je omezená a zájem o účast v kvízu je opravdu velký.

Ceny podzimního kvízu se točí kolem dvou věcí – mírně alkoholických nápojů a zdraví, které si mezi sebe rozdělí tři týmy na stupních vítězů.

Největším lákadlem bude jistě 1,5-litrová láhev moselského vína Grans Fassian – 2009 – Mineralschiefer Riesling Trocken – Magnum v ceně 700 Kč, které spolu s třemi lahvemi Grans Fassian – 2010 – Mineralschiefer Riesling Trocken v 270 Kč dodala do soutěže firma OHMS.

Hrát se bude také o piva a upomínkové předměty pivovaru Bernard.

Každý z týmů získá také imunitu posilující produkty z česneku pro zdraví 50 ml tinktury a spray od firmy Allivictus. Firma Cidetex pak věnovala vložky do bot, jejichž antibakteriální a protipachové účinky zatočí s pachem kterékoliv smrduté nohy.

A nyní k tématickým okruhům. Od vyhlášení konání podzimního hospodského kvízu jakožto organizátoři čelíme záludným snahám nejednoho týmu dozvědět se tématické okruhy kvízových otázek dříve než ostatní týmy. Ač jsou jejich metody čím dál tím fikanější, byly tyto snahy dosud marnost sama.

Abychom nemuseli nadále odrážet dotěrné dotazy těch, kteří se drží hesla, že není důležité zvítězit, ale vyhrát, rozhodli jsme se témata zveřejnit. Soutěžící tak budou mít 6 dní na případné doplnění svých znalostí v těchto oborech.

Tématické okruhy podzimního hospodského kvízu jsou v abecedním pořadí:

  1. Český film
  2. Geografie
  3. Matematika
  4. Prehistorie
  5. Rocková hudba
  6. Rusko
  7. Teroristický útok 11. září 2001
  8. Večerníček

Sponzoři:

alv_pv_pozitivni_CB_RGB OHMS Cidetex_lg_ng bernard_0

Související články

Back to top button