Dění ve městě

Neratoviny v srpnu: čtenost vzrostla a aktivity se připravují

Stejně jako každý měsíc přinášíme zprávu o čtenosti Neratovin v předchozím měsíci. V srpnu jsme naše články věnovali zejména plnění role mediálního partnera rockového festivalu Letní společná koupel, ale také pozvánkám zejména na akce neratovických občanských sdružení, zejména mlékojedského občanského sdružení Rotunda.
Dva autoři (Pavel Šanda a Jakub Horák) se podělili o 24 článků. V srpnu měly Neratoviny 21 305 unikátních návštěv, což je druhý nejlepší výsledek po „povodňovém“ červnu. Denní průměr se opět udržel nad dvěma tisíci čtenáři.
Mírný nárůst zaznamenaly také facebookové stránky Neratovin, které nyní sleduje 726 uživatelů facebooku.
Kromě psaní článků redaktoři Neratovin založili občanské sdružení pod názvem Aktivita Neratovice, které už v září chystá několik akcí. První z nich bude Podzimní hospodský kvíz 11. září v hospodě Koupák, další bude Drakiáda pro děti a v neposlední řadě Japonská neděle na zámku v Lobkovicích ve spolupráci se sdružením Lobkovice, o.s.
Chceme tak nejen informovat Neratovičáky o dění v našem městě, ale také k tomuto dění přispět. Pokud se to podaří, bude v září rozšířen náš redakční tým, aby naše pokrytí dění v Neratovicích bylo větší, stejně jako náš akční tým dobrovolníků, abychom Neratovice pomohli přeměnit ve fungující komunitu místních obyvatel.

Související články

Back to top button