Dění ve městě

Neratoviny Pub Quiz: znalostní soutěž o ceny už příští čtvrtek

Neratoviny ve spolupráci s hospůdkou Koupák připravují na příští čtvrtek tzv. hospodský kvíz. Jedná se o znalostní soutěž dvou- až čtyřčlenných družstev, kam se může přihlásit každý.

Hospodské kvízy, tzv. pub quiz, jsou velmi populární hlavně ve Velké Británii, kde přitahují lidi všech věkových i sociálních skupin. Příští čtvrtek večer se Neratoviny pokusí importovat tuto aktivitu také do Neratovic.

Vzhledem k očekávanému horkému počasí se bude hospodský kvíz konat na zahrádce hospůdky Koupák, známé taky jako Na Koupališti, kterou nikoliv překvapivě najdete vedle neratovického letního koupaliště.

Začátek bude ve čtvrtek 27. června 2013 ve 20:00 a celá soutěž by měla trvat nanejvýš dvě hodiny.

Pro účast v soutěži stačí, když seženete k sobě do týmu minimálně jednoho a maximálně tři spoluhráče, složíte dohromady 100 Kč startovného, vymyslíte název svého týmu a podáte přihlášku.

Startovné a vyplněné přihlášky můžete nosit do hospůdky na koupališti každý den až do středy 26. června vždy mezi 17:00 a 24:00.

Vítězný tým samozřejmě obdrží odpovídající cenu. Na zákeřné otázky z osmi různých oborů lidského poznání, včetně těch specificky neratovických, se ale může těšit každý soutěžící.

Přihlášky jsou ke stažení zde

Facebooková událost zde

 

podobné články:

Hospodský kvíz Neratovin: jak se bude hrát a o jaké ceny?

Související články

Back to top button